Sisältöön »
 
dji-0507.jpg
 

Yhteystiedot

 

Stera Technologies Oy

Tierankatu 5
FI-20520 TURKU
Y-tunnus: 0799824-8

info@stera.com
+358 207 885 000

Laskutustiedot [PDF] 

Stera Group Oy:n yleiset hankintaehdot [PDF]

Henkilöstön sähköpostiosoitteet:

  • etunimi.sukunimi@stera.com
 
tehtaat-naantali433147230.jpg
 
 

Myynti

Kai Rinne

Kai Rinne

Myyntipäällikkö
+358 400 820736
kai.rinne@stera.com

Marko Virtanen

Marko Virtanen

Asiakaspäällikkö (laite- ja jakokaapit)
+358 40 5243652
marko.virtanen@stera.com

Janne Alatarvas

Asiakaspäällikkö
+358 40 6570049
janne.alatarvas@stera.com

Antero Laakso

Antero Laakso

Myyntipäällikkö
+358 50 5756712
antero.laakso@stera.com

Jouni Kallio

Jouni Kallio

Asiakaspäällikkö
+358 50 5756713
jouni.kallio@stera.com

Timo Willman

Asiakaspäällikkö
+358 40 7360576
timo.willman@stera.com

Jere Anttila

Jere Anttila

Asiakaspäällikkö (elektroniikka, johdinsarjat, valaisimet)
+358 50 5233801
jere.anttila@stera.com

Allan Malinen

Allan Malinen

Asiakaspäällikkö
+358 40 7456903
allan.malinen@stera.com

Jari Mäki-Paavola

Jari Mäki-Paavola

Asiakaspäällikkö
(Työvälinevalmistus)
+358 46 850 9392
jari.maki-paavola@stera.com

Jari Vehmas

Yksikön päällikkö
(Protopaja Oy)
+358 400 527817

jari.vehmas@stera.com

Tapio Poretie

Tapio Poretie

Myyntipäällikkö
(Protopaja Oy)
+358 44 538 4320

tapio.poretie@protopaja.fi

Henri Salonen

Henri Salonen

Tuotepäällikkö
(Protopaja Oy)
+358 2 4360 253

henri.salonen@protopaja.fi

Markus Äijö

Markus Äijö


(Protopaja Oy)
+358 50 60948

markus.aijo@protopaja.fi

 

Hallinto

Tuija Tomberg

Tuija Tomberg

Henkilöstöpäällikkö

+358 400 919870


Henna Hellman

Henna Hellman

HR-asiantuntija

+358 40 4807755


Jari Leppälahti

Jari Leppälahti

Talouspäällikkö

+358 40 4885338


Mikko Uusi-Heikkilä

Mikko Uusi-Heikkilä

Group Controller

+358 50 3700239


Tommi Vali

Tommi Vali

Tietohallintopäällikkö

+358 50 3387874


Kirsi Nurmisto

Kirsi Nurmisto

Hankintapäällikkö

+358 40 4885138


Niko Tomberg

Niko Tomberg

Hankintapäällikkö

+358 40 4885275


 

konsernijohto

Jussi Ohlsson

Jussi Ohlsson

Toimitusjohtaja
+358 400 200344

Jarkko Vähä-Tahlo

Jarkko Vähä-Tahlo

Liiketoimintajohtaja
+358 50 5674807




Mikko Leidén

Mikko Leidén

Liiketoimintajohtaja
+358 40 7201248


Jari Isotalo

Jari Isotalo

Liiketoimintajohtaja
+358 50 5693652

Jari Leppälahti

Jari Leppälahti

Talouspäällikkö
+358 40 4885338

Mikko Uusi-Heikkilä

Mikko Uusi-Heikkilä

Group Controller
+358 50 3700239

 

Stera Viro

Lauri Rohtoja

Lauri Rohtoja

Toimitusjohtaja
+372 5030301

Mart Luig

Mart Luig

Teknologia johtaja
+372 5663 5759

Madel Puhk

Madel Puhk

HR Specialist

+372 50 36 889

Berit Pau

Berit Pau

Osastopäällikkö
+372 50 244 55

 
 

Ota yhteyttä

 







 

Jätä tämä tyhjäksi